2

Хто довів вітчизняну рибну галузь до катастрофічного стану?

На сьогодні вітчизняна рибна галузь знаходиться в катастрофічному стані. Вона майже зруйнована. Її занепад став завдяки непрофесійному керівництву та небаченої за своїм розмахом корупції. Побори з рибо добувних підприємств та фермерів які вирощують рибу, спроби привласнення державних підприємств нищать цілу вітчизняну сільськогосподарську галузь.

 

Через  масштабну корупцію в рибному відомстві і непомірні побори рибних чиновників, промисловики і рибоводи змушені піти в тінь. За неофіційними даними тіньової рибний ринок оцінюється приблизно в 6 млрд. гривень. А незаконний вилов риби перевищую офіціальний, та складає 80-90 тис. тонн в рік. Кожен день з наших водойм незаконно виловлюється близько 400 тонн водних живих ресурсів.

 

Держрибагентство за останні роки нічого не робить для виведення галузі з кризи. Тому вітчизняна рибна галузь живе відокремлене від свого керівництва, та тримається ще тільки за рахунок створеного в минулому міцному фундаменту, який багаторічною самовідданою працею будували самі рибоводи і рибалки.

 

Корупційні схеми огорнули всю країну. Після проведення нагальної, явно невдалої Реформи, в рибну галузь прийшли випадкові люди. Сьогодні 80% начальників обласних Управлінь рибоохоронного патруля це колишні міліціонери, прокурори, податківці які не пройшли переатестації на старій роботі. З якою метою ці люди прийшли в галузь, не відрізняючи карася від щуки? Грабувати рибний ресурс що ще залишився.

 

Непрофесіоналізм керівників Держрибагентства призвів до повного занепаду галузі.

 

Зараз в галузі невелика група людей побудували корупційну піраміду. Вся галузь працює на них.

 

Кошти тіньового рибного ринку осідають в кишенях чиновників, яким держава доручила охороняти, відновлювати і цивілізовано використовувати державний рибний ресурс.

 

Корупція яка набула нечуваних розмірів знищує рибні ресурси країни і вітчизняну рибну галузь в цілому.

 

****

 2

 

Голова Держрибагентства — Бєлов Ярослав Сергійович, 1982 року народження.

Прийшов на цю посаду 13 грудня 2017 року з Ідійського посольства.

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua  Моб.т. +91(813) 072-00-05

_________________________________________________________________

 

 

3Заступник Голови Держрибагентства — Кравченко Андрій Михайлович, 1980 року народження

р.т. (044)486 02 44; (044)484-63-29;

моб.т. (066)728-60-15  a.kravchenko1980@gmail.com
____________________________________________________________________

 

 

 

4МУХІН Володимир Миколайович

— начальник Управління державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

Адреса: 04050, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 82 А

Телефон/факс: (044) 489-60-25;

Електронна пошта: kv.rp@darg.gov.ua

Адреса веб-сайту: http://krp.darg.gov.ua

Моб.тел. (096)444-70-08; (050) 974-53-35

____________________________________________________________________

 

КАМІНСЬКИЙ Максим Олександрович — головний спеціаліст Відділу експертно-правової роботи та адаптації законодавства Управління правового забезпечення Держрибагентства України. Зареєстроване місце проживання: Бородянка. Моб.тел. (093)433-50-70

_____________________________________

За матеріалами сайтів https://blin.mk.ua/news/108159http://agro-yug.com.ua/archives/27106

4 thoughts on “Хто довів вітчизняну рибну галузь до катастрофічного стану?

  1. СПАСИБО ЗА СТАТЬЮ!В РЫБНОЙ ОТРАСЛИ 20 ЛЕТ!СКАЖУ ТАК!ВСЯ БЕДА ОТ МУСОРОВ И ДЕБИЛОВ,КОТОРЫЕ ДИСКРЕДИТИРОВАЛИ И УНИЧТОЖИЛИ РЫБНОЕ ХОЗЯЙСТВО!НИКТО,ЧИТАЙТЕ НИКТО ЗА ВСЕ ВРЕМЯ НЕ СКАЗАЛ,ЧТО ВОДОЕМЫ УКРАИНЫ НУЖНО ВОСТАНАВЛИВАТЬ,НУЖНА ГИДРОМЕЛИОРАЦИЯ,НУЖЕН КОНТРОЛЬ ЗА УРОВНЕМ ВОДЫ,НУЖНО НАКОНЕЦ ПЕРЕСТАТЬ ГАДИТЬ В РЕКИ И ВОДОХРАНИЛИЩА!ЛЮДИШКИ ВОЗГЛАВЛЯЕМЫЕ ДАННЫЙ ОРГАН НЕИМЕЮТ ПОНИМАНИЯ,ЧТО ПРОИСХОДИТ Т.К. ВСЮ СВОЮ ЖИЗНЬ О РЫБЕ ЗНАЛИ ,ЧТО ЕЕ МОЖНО ЕСТЬ И НЕ БОЛЕЕ!СКАЖУ ЧЕСТНО ,,КРИК ДУШИ,,!ПРИМЕР!ДА НЕ ВОПРОС! Я. КОВАЛИВ-ВЫПУСТИЛ РЫБУ НИЖЕ ВЫЖГОРОДСКОЙ ПЛОТИНЫ,ГДЕ ПРОМЛОВ НЕ ВЕДЕТСЯ.МУХИН-ОРГАНИЗОВАЛ ПЛАТНЫЙ ПРОМЫСЕЛ!ЕСЛИ ИДТИ ДАЛЬШЕ В КАЖДОЙ ОБЛАСТИ ЕСТЬ СВОЙ ГОРЕ-УПРАВЛЕНЕЦ-МЕНТ!!!НИКТО ИЗ ЭТИХ ОРАНИЗМОВ ПРОБЛЕМУ ИЗНУТРИ НЕ ПОДНЯЛ!НИКТО НЕ ПРИНЯЛ МЕР ПО РОЗВИТИЮ ОТРАСЛИ!МНЕ ОЧЕНЬ ЖАЛЬ,ЧТО В ОТРАСЛИ СОБИРАЮТСЯ БЕЗГОЛОВЫЕ ЛЮДИШКИ,КОТОРЫ ЗНАЮ,ЧТО РЫБУ НУЖНО ЕСТЬ!!!СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!!!

  2. Не знаю как госпредприятия , а частные пан белов пытается приватизировать для своих. Сейчас можно за деньги заказать некое давление на любой рыбгосп заинтерисовавший рейдеров.

  3. г . Днепро . На воде творится бог знает что . Рыб спилки днем сыпят сети на форватере Самары и гоном моторами загоняют рыбу . Инспекция презжает мимо и делает вид что так и должно быть .
    За то простых рыбаков штрафуют не за что . Корупция с самого верха .Все рукаводство облости нужно гнать и не просто гнать , а судить . Без этого порядка не будет .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.