ЮніорБанк запрошує юних херсонців до королівства “Фантастичних пригод”

Написано Neo в . Опубликовано в Новости, Общество, Последние новости, Херсон

3

ЮніорБанк запрошує всіх власників Карт ЮНІОРА ПриватБанку від 6 до 17 років до королівства “Фантастичних пригод”.

 

“Ключем до входу у королівство є Картка ЮНІОРА, – ділиться таємницею керівник ЮніорБанку Херсонської філії ПриватБанку Ірина Шкрум. – Якщо ви її не маєте, не розчаровуйтесь. Ми це виправимо і подаруємо Картка ЮНІОРА всім талановитим, розумним і креативним дітям”.

 

Учасники акції потраплять у віртуальне королівство після реєстрації на сайті. Зареєстровані учасники будуть отримувати та виконувати завдання. Призовий фонд акції — 100 000 гривень. Він буде поділений порівну між усіма учасниками, які виконають усі завдання в період її проведення. Найактивніші учасники отримають сувенірну продукцію. Старт – 20 липня, 20 серпня – фініш.

 

Для оформлення картки необхідні:

– свідоцтво про народження дитини (допускається свідоцтво, видане не в Україні);

– довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);

– електронний паспорт (ID-картка — з 14 років) або загальногромадянський паспорт (з 16 років);

– наявність у батьків картки “Універсальна”.

 

Соціальна програма фінансової грамотності для школярів ЮніорБанк діє з 2009 року. Сьогодні програма працює в Україні і Латвії, об’єднуючи понад 500 тисяч школярів — серед них 13 000 юніорів Херсонської області. Щоб стати учасником програми, достатньо зателефонувати за номером 3700 або подати заявку онлайн. Оформити Картку ЮНІОРА можна навіть без присутності дитини у найближчому відділенні ПриватБанку.

Довідка:

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine, у II​I кварталі 2017 року з ПриватБанком співпрацюють 51,6% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 42,5% користувачів банківських послуг – фізичних осіб. Це більше, ніж у наступних за ПриватБанком двадцяти трьох банках, разом взятих.

З ПриватБанком співпрацюють 58,4% юридичних осіб, 33,6% корпоративних клієнтів вважають його своїм основним банком. 73,2% суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб співпрацюють з ПриватБанком, 65,6% вважають своїм основним банком.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 15983 юридичні особи та приватні підприємці, працює 184 банкомати, 343 термінали самообслуговування та 76 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку pb.ua.

Тэги:,

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

60