Водоканал відновлює мережі

Написано Neo в . Опубликовано в Новости, Последние новости, Херсон

2

Водопровідно-каналізаційні мережі Херсону прокладені переважно у 70-80-х роках минулого сторіччя, тому питання їх відновлення шляхом заміни на сучасні стає дедалі гострішим у нашому місті.
Ремонт мереж виконується щоденно. Заміну водопровідних мереж останнім часом виконано по вул. Донецькій, вул.Купецькій (вул.Піонерська), вул.3-ій Польовій, вул.11-ій Північній. Нещодавно були виконані об’ємні роботи з модернізації мереж та обладнання ЦТП-64 (пр.200-річчя Херсона,3а) та ЦТП-49 (вул.Покришева, 14-а). В теперішній час замінюється водопровідна мережа по вул.Нафтовиків. Метою перетворень виступає бажання підвищити якість надання послуг, зокрема водопостачання.
Водоканал намагається використовувати кожну можливість для відновлення та реконструкції своїх мереж. Так, напередодні загальноміської дезінфекції мереж, коли по всіх районах міста, при відсутності води у мережах, будуть виконані масштабні роботи із заміни обладнання та засувок, виконуються попередні роботи.
12 квітня 2016 року виконано заміну засувок на розі вул. Портової (вул.Краснощокіної) та просп. Ушакова, на пл.Тутушкіна (територія АЗС). на розі вул. Пугачова та пр.Ушакова.
Водоканал майже повністю відмовляється від стальних та чавунних труб та конструктивно застарілої водопровідної арматури. На зміну їм застосовуються труби із сучасних матеріалів та засувки і конструкції європейської якості.
Незручності у побуті, коли мешканці вимушені потерпати без води на час відновлення ділянок системи водопостачання, є тимчасовими і ми вдячні своїм споживачам за розуміння та підтримку. Наш обов’язок – робити ваше життя комфортнішим, на що ми і покладаємо наші зусилля та досвід.

3 1

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

61