Виробники молочної продукції попереджені

Написано Neo в . Опубликовано в Новости, Общество, Последние новости, Херсон

2

Юрий Попутько

12 квітня 2017 року я приймав участь у спільній нараді Державної екологічної інспекції у Херсонській області та керівництва підприємств молокопереробної галузі Херсонської області. Метою наради було інформування зазначених підприємств щодо обов’язковості дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища. Крім того, керівництво підприємств було попереджено про вжиття до них відповідних заходів реагування та контролю у разі ігнорування природоохоронного законодавства.
Але вже 13 квітня 2017 року на виконання резолюції голови обласної державної адміністрації Департамент екології та природних ресурсів разом з Держекоінспекцією здійснив робочу поїздку до с.Благодатне (колишнє с. Петрівка) Білозерського району, в ході якої було встановлено факт засмічення території с.Благодатне відходами переробки молочної продукції. Голова Благодатненської сільської ради розповів, що незаконне розміщення відходів переробки молочної продукції, а саме молочної сироватки, здійснюється дочірнім підприємством «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко». Так, кожного дня подекілька разів з території підприємства вивозяться рідкі відходи переробки молочної продукції, які зливаються на прилеглі до села території, такі як лісосмуги, пересохлі ставки, пересохлі зрошувальні канали та землі сільськогосподарського призначення. Слова голови сільради одразу і підтвердилися. Працівниками Департаменту та Держекоінспекції була помічена спеціальна техніка, яка виїхала з території підприємства та попрямувала за межі села. На зворотному шляху, спільними зусиллями, її було зупинено. Водій транспортного засобу розповів, що за дорученням керівництва ДП «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко» здійснив незаконне розміщення рідких відходів (сироватки) у найближчому до села покинутому ставку. На водія було складено протокол про адміністративне правопорушення у частині забруднення земельної ділянки та виписано штраф. Крім того, було викликано місцеву поліцію та подано заяву щодо незаконних дій ДП «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко» та відібрано проби ґрунту для визначення ступеня забруднення та розрахунку збитків навколишньому середовищу. На жаль, керівництво ДП «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко» не вбачає у своїх діях ознаки правопорушень, вважає, що своїми діями не завдає шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю населення.
Департамент екології та природних ресурсів та обласна державна адміністрація зробить все можливе для того, щоб зупинити незаконну діяльність ДП «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко», яка шкодить навколишньому середовищу та здоров’ю населення. Ми будемо звертатися до Державної екологічної інспекції України та інших правоохоронних органів з вимогою вжити дієвих заходів щодо ДП «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко» та перевірки всіх підприємств молокопереробної галузі Херсонської області.
Я особисто звертаюся до керівництва ДП «ГАУДА» ТОВ «Станіслав і Ко» і вимагаю припинити порушення природоохоронного законодавства, вчиняючи дії, що шкодять довкіллю та здоров’ю населення. Якщо Ви не в змозі провадити свою господарську діяльність в рамках діючого законодавча, тоді Вам не місце в Україні, яка наразі розвивається за Європейськими цінностями у сфері охорони навколишнього середовища. І таке ставлення до природного середовища є неприпустимим!

Тэги:, , ,

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

59