2

У Херсоні ПриватБанк влаштував для хворих дітлахів “Звичайне диво”

У перший день Нового року до пацієнтів Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітав Дід Мороз у супроводі Снігурки та Супермена. Казкові герої привезли у великих яскравих мішках сотні новорічних подарунків. Для багатьох маленьких пацієнтів це було справжнє диво. Рік, що розпочато з добрих справ, обов’язково буде щасливим!

Свято вдалося, адже до важкохворих діток, що перебували в новорічну ніч в інших обласних лікарнях України, теж приходили Дід Мороз та Снігурка із подарунками. Хтось чекав на них, хтось був здивований — проте і діти, і батьки дуже зраділи такому привітанню. Новорічне диво здійснилося завдяки клієнтам та співробітникам ПриватБанку.

 

 

Нагадаємо, що наприкінці листопада розпочалася акція ПриватБанку та Mastercard ”Звичайне диво”, в якій взяла участь понад 71 тисяча українців. Під час дії акції клієнти просто оплачували покупки за допомогою карток ПриватБанку та після кожної транзакції перераховували ще одну гривню на допомогу важкохворим дітям. Так удалося зібрати більше мільйона гривень.

 

“Усього одна гривня з кожної покупки дорівнює тисячам щасливих дитячих очей та посмішок. Як на мене, такий курс конвертації дуже вигідний, — розповідає керівник благодійних проектів ПриватБанку Анна Павлова. —  Ми вдячні кожному, хто взяв участь у новорічному диві. Для вас рік почався з дива, із доброї справи. Емоції дітей та їх батьків не передати словами”.

 

 

 

Іще більш небайдужі громадяни, яким однієї гривні на допомогу малюкам здалося замало, просто робили внески до благодійного Фонду “Допомагати просто!”.

 

Усі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень. Але частину коштів спрямували на новорічні подарунки тим, хто за збігом обставин у святкові дні залишився на лікарняних ліжках.

 

“У рамках програми “Звичайне диво” ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медичного обладнання для всіх дитячих обласних лікарень України і зокрема Херсонської дитячої лікарні, — розповідає керівник по роботі з бюджетними організаціями Херсонської філії ПриватБанку Володимир Чечоткін. — І це ще не всі подарунки від нас. Понад 3000 дітей змушені зустрічати Новий рік у стінах медичних закладів. Сподіваємося, що наша підтримка та подарунки додадуть їм сил подолати усі хвороби. Ми вдячні нашим клієнтам, які долучилися до акції”.

 

Тим часом збір коштів на благодійність триває. Це можна зробити через термінал, банкомат, через Приват24 або на сайті “Благо”. Усі внески та витрати прозорі. Основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дітям, хворим на рак, дитячим будинкам, бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті. Сьогодні у фонду понад 890 000 меценатів, які вже пожертвували на благодійні програмимайже 100 млн грн.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.