DSC07751

У Андрія Садового були вагомі причини залишити президентські перегони

Лідер політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий 12 березня зустрівся з мешканцями Херсонщини.

Приїзд на південь України лідера партії «Об’єднання «Самопоміч» відбувся в рамках загальноукраїнського турне, метою якого є бажання політика провести зустрічі з мешканцями усіх регіонів держави задля мобілізації прихильників для участі у виборах до Верховної Ради.

DSC07803

DSC07796

Під час зустрічі, яка проходила в центрі Херсона на вулиці Суворова, Андрій Садовий розповів херсонцям про причини зняття з виборчих перегонів у президентській кампанії.

 

Зокрема політик сказав: «Моя задача не участь у виборах, моя задача перемога. Моя задача, щоб ми мали майбутнє для нашої країни і щоб ми це все «жульйо» повикидали з тих кабінетів, в яких вони сьогодні сидять. Маючи один з найвищих рівнів довіри, водночас я розумію, що рейтинг, який я маю на сьогодні, не дасть мені здобути перемогу, а бути просто учасником, це неправильно. Я прийняв рішення і прошу вас його поважати, і робити все для того, щоб ми об’єднали наш потенціал.

Важлива є посада президента, однозначно, але не менш важливою, а може навіть і важливішою є наступна робота, яку ми маємо з вами зробити. Нас очікують «парламентські» вибори. Треба перемагати на парламентських виборах, треба формувати якісний уряд, очолювати його і наводити порядок в країні. Треба створювати робочі місця, піднімати виробництво, щоб ми мали зовсім іншу міць нашої держави».

DSC07782

DSC07746

Перебуваючи у Херсоні, Андрій Садовий цікавився підприємствами, які працюють і дають робочі місця. Однак, лідера політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» засмутив той факт, що на території міста сьогодні існують десятки розорених фабрик і заводів, і місцева влада нічого не робить для їх відновлення або перепрофілювання.

 

Також, Андрія Садового дуже засмутив зовнішній вигляд старого центру Херсона. На думку політика, місто має туристичний потенціал, але бездіяльність міської влади повністю його нівелює.

DSC07808

DSC07805

Звертаючись до херсонців, Андрій Садовий сказав: «Так само ти їдеш по Україні і бачиш багату країну, але вона пограбована. Країна, яка вміє випускати літаки, за чотири роки не випустила ні одного літака. Вміє випускати гелікоптери, замість того, щоби купити наш гелікоптер «Надія» для міністерства внутрішніх справ, купуємо бувші у використанні французькі. Ми вміємо запускати космічні ракети, супутники не запускаємо. Ось так, в кожне місто приїжджаю і бачу можливості, які можна реалізувати.

Наші цілі тверді, «Самопоміч» буде тою політичною платформою, яка має об’єднати всі демократичні сили! Іти вперед, перемагати і наводити порядок!

Але перше, що треба зробити – виграти вибори президента. Бо якщо ми не будемо активні і ці бандити залишаться при владі, то буде велика біда. Ось цього я допустити не хочу. Треба гнати «жульйо» подалі».

 

 

Зустріч Андрія Садового складалась не тільки з виступу лідера, а і зі спілкування з херсонцями. Андрій Садовий надав вичерпні відповіді на всі запитання виборців, висловив свою власну думку з багатьох аспектів сьогоднішнього життя українців. А наприкінці зустрічі, пообіцяв знову приїхати до Херсона для нового спілкування в рамках наступної виборчої кампанії до Верховної Ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.