QR на Джарилгач: на Херсонщині запроваджено морські перевезення за електронними квитками

Написано Neo в . Опубликовано в Новости, Общество, Последние новости

1

ПриватБанк запустив масштабну кампанію з розширення в Україні інфраструктури безконтактних QR-платежів. Одним із її етапів стало впровадження електронних оплат на водному маршруті Скадовськ — Джарилгач. Таким чином, Скадовськ став першим містом в Україні, де успішно пройшла тестування і впроваджена система безготівкової оплати морських перевезень через Інтернет-банкінг.

“Якщо у клієнта перед посадкою на корабель немає чи не вистачає готівки, то мобільний телефон завжди із собою — при цьому оплата за QR-кодом забирає не більше часу, ніж розрахунки банківською карткою, – зазначає начальник Скадовського відділення ПриватБанку Роман Кондрашов. — Ми запровадили цей проект спільно з місцевим ТОВ «СКАДОВСЬК-МАРИНА», електронні оплати стартували успішно і активно. Отримуємо чимало схвальних та вдячних відгуків від відвідувачів нашого знаменитого острова Джарилгач”.

Новий сервіс ПриватБанку “Платежі за QR-кодом” дозволяє покупцям оплачувати товари або послуги через мобільний додаток Privat24, відсканувавши QR-код просто з плаката. Для підключення сервісу підприємцям або компаніям потрібно перейти в меню “Приват24 для бізнесу” (“Послуги” – “Приймання платежів” – “Платежі за QR-кодом”). Спеціальні плакати з QR-кодом торгової точки можна роздрукувати з Приват24 або отримати файл для друку на електронну пошту.

Курортний Скадовськ є одним із лідерів запровадження банківських інновацій в Україні. Саме скадовський приватний підприємець Оксана Лебедєва стала першою представницею Херсонщини, яка отримала фінансування за допомогою сервісу мікрокредитування “Країна успішного бізнесу”. А з приїздом відпочивальників у 2018 році тут одним із перших в Україні реалізовано проект“Туристичний КУБ”, спрямований на підтримку та розвиток туристичної галузі.

Нагадаємо: у березні 2017 року Херсон став другим містом в Україні, де стартувала зручна система оплати проїзду смартфоном у тролейбусах. Загалом на Херсонщині до програми оплати QR-кодами підключено понад 135 отримувачів. Безготівкові платежі від клієнтів через QR-коди приймають вже понад 4 000 торгових точок України.

Тэги:, ,

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

59