2

Про що говорять каховські депутати?

Мав можливість до обіду відвідати спільне засідання депутатських комісій. Не можу сказати, що змарнував час, бо цікавість питань зашкалює, а їх обговорення «веселить». Наведу декілька з них.
Питання депутатів до заступника міського голови, Володимира Федченко, : «чого досі не ведуться роботи на виділені кошти по усуненню підтоплення ДК Меліоратор???». Відповідь: «не ведуться, бо не знайшли звідки підтоплення…».

Питання до начальника відділу освіти, Гончара М., : «чого пропадають ті мільйони, які ми виділяли і до цього часу не використані вашим відділом???» Відповідь: «вони не пропадають, вони працюють…»!!!
До депутатів міськради звернулось керівництво району, Салтиков і Тертична: «район ділиться і скоро припине своє існування. Нові ОТГ вимагають свою долю у власності району, тому будемо продавати нерухомість і роздавати гроші ОТГ… Бажаєте мати поліклініку, то зверніться до райради з заявою про включення міськради у співзасновники.» Депутати на таке звернення вимагали дій від мера, а мер навпаки наполягав, що це мають робити депутати. В результаті питання зависло у повітрі, а голова райради, Тертична, оголосила догану міському голові за дорученням депутатів міськради.

Далі намагались обговорити питання обмеження торгівлі алкоголю в місті у нічний час, зрозуміли, що це можливо лише для комунальних закладів торгівлі, яких в місті немає, то залишили цю затію.
Потім декілька разів на словах звільняли і поновлювали на посаді директора середньої школи N3, за те, що той забув хвіртки передбачити у вікнах їдальні школи і париться буде не тільки їжа, а і діти.

Також депутати намагались виступити арбітрами між підприємцем Левентом Алтунаєвим, що бажає побудувати багатоповерхівку та мешканцями сусіднього будинку, які проти такої забудови. Нічого з цього питання не вийшло, бо в деталях ніхто ситуацією не володіє. 

«Мучали» директора теплокомуненерго за борги у 4 млн. грн. та відсутність роботи у цьому напрямку, а також за премії працівникам у неприбутковому підприємстві. Директор тримався весь час і натякав про зрив опалювального сезону.

Далі довелось залишити засідання, але певне розуміння стану справ у місті я отримав.

Сергій Яковенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.