Патрульні допомагають тим, хто цього потребує

Написано Neo в . Опубликовано в Новости, Общество, Последние новости, Происшествия, Херсон

1

Кожного разу, коли патрульні вирушають на черговий виклик, вони намагаються максимально допомогти тим, хто цього потребує. Інколи це припинення правопорушення, інколи затримання хулігана, інколи роз’яснення прав чи звичайна порада. Та часто громадяни потрапляють і в більш скрутне становище. До прикладу, вчора близько опівдня інспектори отримали черговий виклик. Заявник повідомляв, що на вулиці Перекопській перебуває хлопчик близько 7-ми років, який загубився. На місці знайдений розповів інспекторам, що пішов купатись, а потім заблукав. Поліцейські відвезли його до будинку на вулиці Ладичука й передали бабусі.
Інший екіпаж близько 23-ї години отримав виклик про те, що на вулиці Кулика перебуває розгублена літня жінка. Патрульним вона пояснила, що приїхала з Голої Пристані до сина, однак загубилася в місті. Інспектори за допомогою інформаційних баз встановили адресу проживання сина пенсіонерки та передали йому матір.
А близько опівночі патрульним надійшов ще один виклик. Небайдужий херсонець повідомляв, що кілька днів тому знайшов біля свого торгового місця на ринку документи, а саме посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Чоловік передав знахідку інспекторам. Поліцейські ж встановили номер телефону власника загублених речей та повідомили його про знахідку. 35-річний херсонець негайно вирушив на зустріч із патрульними, які й повернули йому документи.

Тэги:, , ,

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

60