2

На Херсонщині за фактами порушень передвиборчої агітації поліція вже направила до суду 9 адміністративних матеріалів

З початку передвиборчої агітації кандидатів у Президенти України в поліцію Херсонщини надійшло 18 повідомлень щодо можливих порушень вимог законодавства, більшість з яких є розміщення друкованих агітаційних матеріалів без зазначення на них необхідних відомостей. За вказаними фактами були складені 7 протоколів за ч.2 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення та 2 – за ч.1 ст.212-14 КУпАП.

Поліція Херсонської області повідомляє, що відповідно до ст.212-13 КУпАП  забороняється виготовлення, замовлення та розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження.

За порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях передбачена відповідальність згідно з вимогами ст.212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також інформуємо, що в разі проведення передвиборчої агітації шляхом підкупу виборців передбачена відповідальність згідно з вимогами ст.160 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.