Херсонці можуть придбати власне житло без ризиків, швидко і на вигідних умовах

Написано Neo в . Опубликовано в Новости, Общество, Последние новости, Херсон

1

ПриватБанк зменшив ставки за іпотечними кредитами. Відразу збільшився попит на кредити для придбання житла. Херсонці виявили зацікавлення іпотечним кредитуванням від першого дня відновлення програми.

Умови придбання нерухомості в кредит досить вигідні:
— початковий внесок – від 25%;
— максимальний строк – 20 років;
— ставка за кредитом – від 17,9% річних;
— жодних прихованих комісій і платежів.

Сьогодні херсонці — клієнти ПриватБанку активно купують житло як на первинному, так і вторинному ринках. Серед новацій цього року — іпотечне кредитування приватних будинків та нова програма кредитування. Відтепер клієнти можуть отримати гроші в кредит під заставу нерухомості.

“Новий продукт — це реакція на побажання клієнтів, які прагнули скористатись своїм майном як заставою, — говорить спеціаліст зі споживчого кредитування Херсонської філії ПриватБанку Тетяна Черкасова. — Наразі кредитування під заставу нерухомості доступне для  всіх жителів нашої області. Максимальна сума кредиту становить 1 млн грн, а мінімальна — 100 тис. грн. Строк кредитування під заставу майна — до 5 років”.

Скористатись іпотечним кредитуванням можуть не лише клієнти ПриватБанку. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

Більш детально ознайомитися з умовами іпотечного кредитування можна на сайтіПриватБанку. Питання з іпотеки можна також поставити за безкоштовним телефоном 3700 та безпосередньо у 76 відділеннях ПриватБанку на Херсонщині.

Тэги:, ,

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

59