2

Голова Херсонської ОДА подарував пансіонат організатору вбивства Гандзюк за тиждень до нападу на неї

мінальний авторитет Москал, який втік з країни від підозри в організації вбивства Гандзюк виявився прямо пов’язаним з головою Херсонської облради Владиславом Мангером. Мангера вже неодноразово називали замовником вбивства Гандзюк. Разом з Андрієм Гордєєвим та Євгеном Рищуком.

За тиждень до нападу юрист Мангера Андрій Мурашкін передав “Москалу” за безцінь базу відпочинку на узбережжі Чорного моря у селищі Лазурному. Про це пише джерело Рубрика з посиланням на Радіо Свобода.

Готель із власним пляжем на 57 номерів, доба проживання в якому сягає більш ніж двох тисяч гривень, дістався “Москалу” за символічну плату – всього 500 гривень на місяць. Договір укладений на 7 років. Він дійсний і досі.

Публічні заяви голови Херсонської облради в останній тиждень зводились до того, що він жодним чином не пов’язаний з бандитом, якого розшукують за організацію вбивства Каті Гандзюк, Олексієм Левіним (Москалом).

І тепер журналісти знайшли документальне підтвердження та покази свідків, що показують відверту брехню Мангера.

 

Нагадаємо, 28 січня, на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо розслідування справи Катерини Гандзюк батько активістки виступив зі зверненням, у якому назвав імена політиків, які, на його думку, причетні до замовлення вбивства його доньки.

4 лютого активісти зібрались під Адміністрацією президента та офісом партії “Батьківщина”, аби ще раз нагадати, що особи, причетні до вбивства Каті Гандзюк, не тільки на свободі, але й займають керівні посади у державних органах влади, а відтак мають можливість впливати на слідство.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.